Adresa

ŽELEZÁŘSTVÍ LETNÁ s.r.o.
Letná 607
460 01 LIBEREC 12

Tel. / Fax: 485 109 291
e-mail: hlaves@zelezarstvi-letna.cz

Otevírací doba

Pondělí – Pátek 7.30 – 17.30
Sobota 8.00 – 12.00

Cesta libereckou MHD

Rozhodnete-li se využít  liberecké MHD, ideálním spojením z centra k nám je  AUTOBUS č.12 směr Pavlovice Letná, na zastávku STRAČÍ . (vyhledat spoje v jízdním řádu)

Cesta autem

Pojedete-li autem máte tři možnosti:

Pojedete-li zdaleka, přijedete pravděpodobně po dálnici. V tom případě využijete sjezd z dálnice na Frýdlant. Směr od Prahy: (druhý sjezd za tunelem) řaďte se vpravo (pozor neodbočit na benzinku) přijedete na kruhový objezd, který přejedete rovně, po 300m za mostem, na levé straně je naše prodejna. Směr od Děčína:  na kruhovém objezdu třetí výjezd (podjedete dálnici),rovně příjezd k dalšímu kruhovému objezdu (benzinka vpravo), který přejedete rovně, po 300m za mostem, na levé straně je naše prodejna.

Pojedete-li z města nebo do města po místních komunikacích, budiž vám vodítkem ulice Londýnská, která vás přivede na kruhový objezd, kde odbočíte při jízdě z centra doprava, při jízdě do centra doleva, přejedete most a druhá odbočka doleva vás dovede k naší prodejně.

Pojedete-li od Frýdlantu, přijedete nejspíše po třídě generála Svobody, z níž odbočíte doprava na konci poměrně dlouhého stoupání od řeky Nisy, asi 100m poté co podjedete silniční most, který vaší cestu kříží. Právě jste vjeli do ulice Letná a pojedete po ní stále rovně za nosem a jakmile se začne svažovat k mostu, odbočíte zhruba v polovině tohoto klesání doprava a vzápětí doleva a už jste u nás